اول خبر | خبر امروز

راه حل سامسونگ براي رانندگي بدون خطر

زمان دریافت خبر :

شرکت سامسونگ اپليکيشني اختصاصي طراجي کرده تا بتواند از ميزان تصادفات تا حد امکان بکاهد.

نود فناوري – متاسفانه با وجود فرهنگ سازي هاي زيادي که انجام مي شود، همچنان تلفن هاي همراه از مهمترين عاملين تصادفات هستند. کافيست هنگام رانندگي تنها چند ثانيه نگاه تان را به اسمارت فون خود بدوزيد تا همين يک لحظه غفلت تان به يک عمر پشيماني تبديل شود.

به همين خاطر است که کمپاني معروف سامسونگ اپليکيشني جديد با نام In-Traffic Reply ساخته تا وقوع اين اتفاقات را کاهش دهد. با توجه به اطلاعات به دست آمده، In-Traffic Reply به گونه اي طراحي شده تا هنگام رانندگي به صورت اتوماتيک جواب دوستان شما را با پاسخ هايي استاندارد يا انيميشن و جمله هايي که خودتان مي خواهيد بدهد.

بنابراين تمام حواس خود را روي جاده خواهيد گذاشت. نکته جالب اينجاست بدانيد در يک جلسه مطبوعاتي، شعبه هلند سامسونگ گزارش داده که يک سوم مردم اين کشور هنگام رانندگي از تلفن هاي همراه خود استفاده مي کنند. اين جزييات که توسط بررسي هاي PanelWizard به دست رسيده نشان مي دهند کاربراني که فشارهاي اجتماعي را تجربه کرده اند احساس مي کنند به سرعت بايد به يک پيام يا تماس جواب بدهند.

همچنين ?? درصد از کساني که در بررسي PanelWizard بوده اند اعتراف کرده اند که هنگام رانندگي با استفاده از اپليکيشن ها، موقعيت خود يا زمان تخميني که تا مقصد طي مي کنند را چک مي نمايند. بنابراين اميدواريم اين اپليکيشن گزينه خوبي براي حل اين مشکلات باشد. البته برنامه ساخته شده توسط سامسونگ در مرحله بتا قرار داشته و احتمالا ماه آينده براي هلند عرضه خواهد شد.

نوشته راه حل سامسونگ براي رانندگي بدون خطر اولين بار در نود فناوري. پديدار شد.

امروز سه شنبه، 6 تیر 1396

تعداد اخبار دریافت شده امروز: 1115

دیگران چه می خوانند