اول خبر | خبر امروز

وزير ارتباطات: برخي براي قدرت چه کارها که نکردند!

زمان دریافت خبر :

به گفته وزير ارتباطات چهار پنج سال قبل فضاي متفاوتي در کشور وجود داشت به نحوي که برخي براي اينکه بر سر قدرت بمانند دست به چه کارهايي که نزدند.

نود فناوري – محمود واعظي، ?? فروردين ماه در نشست مشترک کارگروه اشتغال و ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان کرمان اظهار کرد: گزارش استاندار کرمان از فعاليت هاي صورت گرفته بسيار اميدوارکننده بود و ضمن اينکه مي تواند براي ساير استان ها الگو باشد، نويد يک تحول جدي در استان را مي دهد. با مقايسه وضعيت کشور و استان کرمان با چهار سال قبل، راحت تر مي توانيم آينده پيش رو را ترسيم کنيم.

وي بيان کرد: در گذشته منابع کشور هزينه مي شد اما به دليل درست نبودن طراحي‌ها، نتيجه آنچناني نمي داد. همه تلاش آقاي روحاني اين بود که آنچه با مردم وعده کرده، محقق کند. برخي کارها راحت تر بوده مانند همبستگي و انسجامي که بايد در کشور باشد، محقق شده است.

وي افزود: بسياري از دغدغه‌هايي که دلسوزان کشور در چهار سال قبل داشتند، امروز وجود ندارد و خوشحاليم از اينکه به ما مي گويند بايد کارهاي بيشتري انجام بدهيم و ما نيز در دولت قبول داريم.

واعظي تصريح کرد: اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال به يکي از اولويت هاي دولت تبديل شده و زماني که توانستيم مشکل بزرگي به عنوان تحريم را برداشته و برجام ساماندهي شود، همه اينها را به نيتي انجام داديم که بتوانيم وضعيت معيشتي مردم، اشتغال و رفاه مردم افزايش پيدا کند وگرنه فقط براي روابط خارجي معني ندارد.

وي بيان کرد: سال گذشته نخستين سالي بود که بدون تحريم کار کرديم. تمام شاخص هاي کشور تغيير يافته، تورم يک رقمي شده و رشد اقتصادي ما از منفي ??? درصد به ? تا ?? درصد افزايش يافت.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: توانستيم شرايط اميدوارکننده اي به وجود آوريم و از همه مهم تر امنيت کشور است که نتيجه همکاري همه و دولت و ملت است زيرا کشور و مردم ما نيازمند است بيش از اين براي رفاه مردم کار شود. دولت نتوانسته هنوز همه هدفگذاري هايش را محقق کند و شاخص هاي اقتصادي و مولفه هاي بخش هاي مختلف اين علامت را مي دهد که آينده بسيار خوبي را در پيش داريم.

واعظي تصريح کرد: اشتغال ايجاد شده در سال گذشته ما را جزو هفت کشور دنيا قرار داد که به اين عدد رسيده ايم و نشان مي دهد يک تحول دارد در شرايط کشور به وجود مي آيد و اميدواريم با همبستگي که داريم اين مسير را پيش ببريم. اميدواريم انتخابات پيش رو در راستاي همين هدف باشد و ملت براساس آموزه هاي ديني و فرهنگ غني که دارند، معتدل هستند و کشور در بيش از سه دهه گفتمان هاي مختلف را امتحان کرد و در انتخابات ?? و مجالس ?? به مشي اعتدال اقبال بيشتر نشان داد و بايد تلاش کنيم اين مشي ادامه پيدا کند.مهم اين است که در انتخابات اخلاق ذبح نشود و بايد در هر انتخابات ملت و نظام ما يک گام پيش برود.

وي افزود: مشارکت حداکثري نشان دهنده اقتدار ايران است و اگر بتوانيم انتخابات را قانون مند برگزار کنيم، بدون [...]

نوشته وزير ارتباطات: برخي براي قدرت چه کارها که نکردند! اولين بار در نود فناوري. پديدار شد.

امروز دوشنبه، 5 تیر 1396

تعداد اخبار دریافت شده امروز: 815

دیگران چه می خوانند