اول خبر | خبر امروز

www.avvalkhabar.ir

www.avvalkhabar.ir

جستجوگر هوشمند خبر

دیگران چه می خوانند

نقد و بررسی

FaceApp

قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایت :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن FaceApp

مقدمه

برنامه جذابی که به سرعت رشد کرد.اپلیکیشنی که تا ساعت ها شمارو سرگرم میکنه و اسم این اپلیکیشن فیس اپ هست که در 1 هفته بعد از تولید و انتشار مخاطبان بسیار زیادی رو جذب خودش کرد.در ادامه به برسی و  نقد این اپلیکیشن جذاب میپردازیم.با ما همراه باشید... 

فیس اپ اپلیکیشنیست که با عمر کم خود مخاطبان بسیار زیادی در سراسر جهان به دست اورده.این اپلیکیشن با تغیر حالات صورت شمارا در سه سن پیری،جوانی و نوجوانی و یا در تغیر جنسیت و یا در حالات  پوکر فیس و خندان نمایش میدهد و در یک قاب چهارعکسه و یا سه عکسه  کنار هم میچیند.


رابط کاربری:


نرم افزار بسیار ساده طراحی شده به طوری که افرادی که حتی زیاد با نرم افزار سرو کار ندارند به راحتی با ان ارتباط بر قرار میکنند و سر گرم می شوند.کاربرد:
نرم افزار در دسته اپلیکیشن های عکاسی قرار گرفته ولی به عنوان یک اپ فان و سرگرم کننده می توان ان را در نظر گرفت  .


امکانات:

- به تصویر خود لبخند اضافه کنید
- چهرهٔ خود را پیرتر یا جوان‌تر کنید
- تغییر ظاهر دهید و جذاب‌تر شویدپس از باز کردن برنامه با محیط نسبتا ساده‌ای مواجه می‌شوید که در حالت پیش فرض دوربین فعال شده و شما میتوانید با استفاده از دوربین سلفی و یا با تعویض دوربین با دوربین پشت گوشی عکسی بگیرید؛ اما با عوض کردن زبانه پایین میتوانید از عکس‌های داخل گالری گوشی نیز برای این کار استفاده کنید.


به هر حال پس از گرفتن عکس و یا انتخاب عکس از گالری باید مدتی منتظر بمانید تا عملیات پردازش توسط هوش مصنوعی این برنامه بر روی چهره شما انجام گیرد. پس از نمایش دوباره عکس، عملیات پردازش تمام شده و شما میتوانید با اعمال فیلترهایی که در زیر عکس وجود دارد، چهره‌های متفاوتی از خود بسازید. مثلا میتوانید چهره خود را خندان، پیر، جوان و تبدیل به جنس مخالف کنید و یا کمی رنگدانه‌های پوست خود را روشنتر کنید. در اکثر این مراحل میتوانید عکس ساخته شده را بصورت تکی در حافظه گوشی خود ذخیره نمایید اما در دو حالت تبدیل به جنس مخالف فقط میتوان از آنها در کلاژ (عکس ترکیبی از ۲ یا ۴ عکس) بهره‌مند شده و سپس آن را ذخیره کنید و یا اینکه مستقیما آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بذارید و به گروه عظیم افرادی بپیوندید که در چالش محبوب این روزها شرکت کرده‌اند.Faceapp قابلیت نصب و راه اندازی بر روی سیستم عامل‌های Android و iOS را دارد. این برنامه تاکنون بیش از 5 میلیون نصب در Google Play داشته و در دو  هفته به 1،000،000 نصب در کافه بازار رسیده است.
  • FaceApp
  • تولید کننده : Wireless Lab
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.0.278
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 8 مگابایت