اول خبر | خبر امروز

www.avvalkhabar.ir

www.avvalkhabar.ir

جستجوگر هوشمند خبر

دیگران چه می خوانند

نقد و بررسی

نینجای میوه ها

قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایت :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن نینجای میوه ها

مقدمه

از اولین روزهای ورود بازی های اندرویدی در گوشی های هوشمند محبوبیت بسیاری داشته و نمی توان گفت کسی تا بحال این بازی را انجام نداده است. زمانی همه برای رکوردشکنی در این بازی سر و دست میشکستند و کل کل های فراوانی بین طرفداران این بازی محبوب به وجود آمده بود.

امروز به نقد و بررسی و معرفی بازی محبوب "نینجای میوه ها" در اول خبر می پردازیم.با ما همراه باشید...

رابط کاربری:

محیطی ثابت در زمینه بازی باعث ثبات این بازی شده و کاربر میداند که در چه محیطی و در چه رنگبندی خاصی بازی خواهد کرد .

استفاده از انیمیشن و صداگذاری مناسب در بازی باعث جذابیت آن شده و موشن گرافیک روانی نیز در بازی استفاده شده است و کاربر در طول بازی با کمترین مشکل و کندی به بازی می پردازد.

استفاده از اشیا و میوه های مختلف و در رنگ بندی های متفاوت و طراحی زیبا باعث جلوه بصری مناسب این بازی شده است.

چیدمان مناسب آیتم های بازی چه در صفحه ورود و چه در محیط اصلی بازی بسیار خوب بوده و چشم کاربر هنگام بازی فقط متمرکز بر روی میوه های در حال پرواز خواهد بود و راهنمای بالای صفحه در بهترین نقطه خود قرار دارد و کاربر با یک نیم نگاه کوتاه متوجه خواهد شد .

مسولیت اصلی ما نابود کردن و برش دادن میوه ها به شکل های متفاوت می باشد .
کاربری:

قاعده بازی  نینجای میوه ها بسیار ساده است. ایده ابتدایی بازی همانند بسیاری از بازی های هم سبک خود بی آلایش بوده. یک یا دو انگشت برای انجام این بازی کافی است؛ البته نه در بهترین حالت ممکن.

میوه ها مرتبا در پرواز و منتظر شمشیر نینجایی مخصوص شما هستند. انگشت یا انگشت های تان هم نقش یک شمشیر تیز برای چند تکه کردن میوه ها را دارند. میوه های استوایی تنها اهداف پروازی نیستند و بازی آنقدرها هم ساده نخواهد ماند. رفته رفته، جلوتر که بروید در میان این همه میوه رنگ و لعاب دار خوش منظره، بمب های خطرناکی ظاهر می شوند که اگر با آنها سر شوخی را باز کنید به نفع تان نخواهد شد.

اگر بخواهیم یکی از مود های برنامه ریزی شده داخل بازی را توضیح دهیم، می توانیم به مود نابود کردن میوه ها در مدت زمان کوتاهی اشاره کنیم. بطوری که شما باید سرعت عمل خود را بسنجید!. هرچه بیشتر میوه نابود کنید امتیاز بیشتری خواهید گرفت، حال پیش خود فکر می کنیم که کجای این مراحل، سخت می باشد!؟. در طول نابود کردن میوه ها در مود های مختلف با بمب هایی مواجه می شوید، آن زمانی که شما وارده عمق سرعت عمل خود شده اید و با سرعت، هرچه بر روی تخته میوه دیدید نابود می کنید!. حال ممکن است به جای میوه، بمب را نابود کنید و این باعث خواهد شد که کل مرحله، از اول شروع شود.

امکانات بازی:

از امکانات جذاب بازی می توان به قابلیت ثبت و نمایش رکورد آنلاین اشاره کرد که باعث رقابتی تر کردن بازی شده است.

اگر در محیطی هستید که دوست ندارید دیگران صدای بازی شما یا ویبره بازی را متوجه شوند این امکان وجود دارد که صدا و لرزش گوشی در حین بازی را غیر فعال کنید.

فارسی بودن بازی و روان بودن آن از نقاط قوت بازی بوده و اینکه کاربر برای سبک بازی خود با گزینه های متفاوت و جذابی روبرو خواهد بود . قابلیت بازی در چهار حالت(امتیازی و زمان دار و انتخابی و تک ضربه ای


نقطه ضعف بازی:

بهتر بود که از تبلیغات در صفحه اصلی بازی استفاده نمی شد تا کاربر بدون دقدقه بصری به طور کامل در محیط بازی قرار می گرفت . زیرا با وجود تبلیغ در بالای صفحه و قرار گرفتن بر روی مانیتور نمایش میوه ها کاربر قادر به مشاهده آن به درستی نبوده و باعث گمراهی کاربر می شود.

قیمت:

بازی نینجای میوه ها را میتوانید رایگان دانلود کرده و با دوستان خود نیز به اشتراک بگزارید.

  • نینجای میوه ها
  • تولید کننده : علی صمصام حیدری
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.1
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 6 مگابایت