اول خبر | خبر امروز

www.avvalkhabar.ir

www.avvalkhabar.ir

جستجوگر هوشمند خبر

دیگران چه می خوانند

نقد و بررسی

مقصود خلقت

قیمت : رایگان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایت :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مقصود خلقت

مقدمه

مقدمه:

سلام بر تو ای دخت پيامبر! سلام بر تو ای همسر ولی خدا! سلام بر تو ای مادر حسنين(ع) و ای مادر تمام هستی ، نام بلند و باشکوهت از ازل تا ابد، در نزد خـــداوند ثبت شده است و القابت برای مردان و زنان نمونه ی وارستگـــی، ايستادگی، صبـــر، عفت، نجابت و همه نيکی‏ها و زيبايی ‏هاست.
به راستي که تو مقصود خلقت هستی...
نرم افزار مقصود خلقت به همت گروه نرم افزاري مساف و با کمک مشاوران مذهبی تولید شده است ، که فرصتی است برای عاشقان و شیفتگان حضرت زهرا(س) تا مطالعه ی دقیق تری درباره ی حوادث زندگی ایشان داشته باشيم .... با ما همراه باشید تا به معرفی ، نقد و بررسی اپلیکیشن مقصود خلقت بپردازیم.

رابط کاربری:

اپلیکیشن چندرسانه ای مقصود خلقت که ویژه ایام فاطمیه طراحی شده است با طراحی ظاهری مناسب خود توانسته فضای هزن انگیزن این ایام را حفظ کرده و با چیدمان مناسب دکمه ها سهولت کار مخاطب را در نظر گرفته است. رنگبندی و استفاده از فونت مناسب در برنامه و دسترسی راحت کاربران به بخش های مختلف برنامه از نقاط قوت برنامه مقصود خلقت می باشد.

در نهایت، اول خبر امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

کاربرد:

نرم افزار مقصود خلقت که یک برنامه مناسبتی و چندرسانه ای می باشد در بخش های مختلفی ورود کرده است. بررسی ابعاد شخصیتی حضرت زهرا و سبک زندگی ایشان و ورود به شبهات مطرح شده در مورد ایشان و بررسی فاطمیه از بخش های تحلیلی نرم افزار بوده و در بخش زیارت نیز شما می توانید متن و صوت زیارت های وارده را مشاهده و مطالعه کنید . بخشی با عنوان ویژه ها نیز تعبیه شده است که در آن شما قادر به شمارش تسبیحات حضرت زهرا بوده و بخش هایی همچون زنگ موبایل – تصاویر زمینه متنوع و آوای پیشواز مناسبتی جهت استفاده در اپراتورهای همراه اول  و ایرانسل قرارداده شده است که این نرم افزار را کاملا جامع و کامل کرده و امکانات مورد نیاز کاربر را در خود جای داده است.

از دیگر امکانات جانبی نرم افزار می توان به قابلیت اشتراک گذاری متون تغییر سایز فونت نوشته ها و همچنین مورد پسند کردن آن مطلب اشاره کرد که خود از نقاط قوت برنامه مقصود خلقت به شمار می آیند.

اول خبرنیز بر همین اساس امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

قیمت:

شما میتوانید مقصود خلقت را به صورت رایگان دریافت نموده و از آن برای شناخت بهتر بانوی دوعالم استفاده کنید.

اول خبر برحسب این موضوع امتیاز 5 از 5 را برای این بخش در نظر می گیرد.


  • مقصود خلقت
  • تولید کننده : گروه نرم افزاری مساف
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.1.0
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 15 مگابایت