اول خبر | خبر امروز

www.avvalkhabar.ir

www.avvalkhabar.ir

جستجوگر هوشمند خبر

دیگران چه می خوانند

نقد و بررسی

گل یا پوچ ایرانی

قیمت : 1000 تومان
  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایت :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن گل یا پوچ ایرانی

مقدمه

مقدمه:

امکان نداره تا الان کسی بازی گل یاپوچ را در جمع خانواده یا دوستان خود انجام نداده باشد. این بازی سرگرم کننده و رقابتی می تواند ساعت ها شما را کنار دوستانتان نگه دارد و ساعات خوشی را در کنار هم سپری کنید.

اگر شما هم جز علاقه مندان به بازی گل یا پوچ هستید ، با اول خبر همراه باشید تا بازی اندرویدی "گل یا پوچ ایرانی" را معرفی، نقد و بررسی کنیم.

رابط کاربری:

از لحاظ ظاهر گرافیکی و رنگ بندی های استفاده شده در بازی می توان نقطه قوت کار را در بخش شبیه سازی بازی با محیط پیرامون در نظر گرفت و استفاده از گرافیک دست های بازیکنان به صورت طبیعی که به جذابیت بازی افزوده است.

محیط ساده و دسترسی آسان به بخش های مختلف بازی که باعث سهل شدن استفاده از آن شده است.

از دیگر نکاتی که میتوان به ان اشاره کرد استفاده از موسیقی های سنتی و خاطره انگیز در هنگام بازی "گل یا پوچ" می باشد که فضای بازی را گرم و جذاب می کند.

در نهایت، اول خبر امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

کاربرد:

بازی فوق از سه بخش تک نفره – دونفره – تحت شبکه تشکیل شده است که در این نسخه هنوز بخش تحت شبکه طراحی و آماده نشده است و همین امر یکی از نقاط ضعف بازی می باشد که بعد از گذشت چند وقت از فروش آن همچنان آپدیت نشده است.

حال به بررسی بخش های دیگر بازی می پردازیم.

در بخش یک نفره کاربر می تواند با انتخاب سطح های ساده یا معمولی و یا دشوار که هرکدام تنها در تعداد بازیکنان (دست های حاضر در بازی) وارد بازی شود ، در این بخش کاربر باید با دستگاه بازی کند و از دیگر تقاط ضعف این بخش نداشتن افکت برای جابجایی گل بوده که این بازی مهیج را تبدیل به بازی شانسی کرده است و کاربر باید تنها از روی شانس گل را انتخاب کند .

در بخش دونفره نیز بعد از انتخاب سطح بازی کاربر و حریف هر دو در یک گوشی مشغول به بازی خواهند شد. و باز به علت نداشتن افکت جابجایی گل کمی بازی را از جذابیت اصلی خارج خواهد کرد.

اما از نقاط قوت این بخش می توان به انتخاب سطوح مختلف بازی و انتخاب محیط های متنوع برای زمین بازی و امتیاز کامل تا پیروزی نهایی اشاره کرد.

از افتخارات این بازی می توان به دریافت لوح تقدیر از جشنواره ایران موبی کد ردسال 1393 اشاره کرد.

در نهایت، اول خبر امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

قیمت:

شما می توانید با پرداخت مبلغ 1000 تومان بازی گل یا پوچ ایرانی در گوشی خود داشته باشید و همراه دوستان و خانواده در اوقات فراغت مشغول این بازی سرگرم کننده شوید . قیمت مناسب برای بازی دور از انتظار نبوده در صورتی که برنامه نویس می توانست با استفاده از پرداخت درون برنامه این بازی را پرمخاطب تر کند. اول خبر برحسب این موضوع امتیاز 4 از 5 را برای این بخش در نظر می گیرد.


  • گل یا پوچ ایرانی
  • تولید کننده : گروه نرم افزاری مساف
  • آخرین نسخه بررسی شده : 1.0.5
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 16 مگابایت